Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ відсвяткували День знань

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ відсвяткували День знань

02.09.2021 13:45 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький металургійний фаховий коледж Міжнародний День знань свято

Перше вересня завжди сповнене яскравими враженнями, новими хвилюваннями, надіями і несподіваними зустрічами. Ось і цьогоріч початок нового навчального року став справжнім святом для викладачів і студентів Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький металургійний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Захід розпочався зі святкової лінійки, де викладачі коледжу та студенти старших курсів тепло зустрічали новачків, які віднині поповнили дружню студентську родину. Весела музика створювала святковий настрій, а теплі привітання надовго запам’ятаються першокурсникам. Звертаючись до присутніх, директорка ЗМФК ЗНУ Лариса Тютюнник зазначила, що, обравши Металургійний коледж, молодь зробила правильний вибір, адже кожний навчальний рік незмінно приносить студентам нові знання й навички, які неодмінно допоможуть їм стати справжніми професіоналами. Лариса Миколаївна нагадала, що випускники коледжу завжди затребувані і отримують достойну заробітну плату.

Уже традиційно на свято завітали і представники ПАТ «Запоріжсталь»; профспілки працівників металургійної і гірничодобувної промисловості України, а також Запорізького національного університету. Серед них були начальник цеху гарячої прокатки тонкого листа ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Мацко, який презентував коледжу мультимедійну дошку; заступник голови Запорізької обласної організації профспілки працівників металургійної і гірничодобувної промисловості України Юрій Шапчиц; проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти ЗНУ Віктор Банах. Гості побажали студентам успіхів у навчанні та незабутнього студентського життя.

Справжньою окрасою свята стали вокальні та танцювальні номери, з якими виступили талановиті студенти коледжу. Наприкінці заходу новачків на навчання запросив «перший дзвоник», а заняття почалися зі студентської години, присвяченої тридцятиріччю нашої держави.

Колектив Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ бажає всім студентам щоб отримані знання принесли їм успіх у житті, і, звичайно, зустріти добрих і надійних друзів!

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ