Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Увага! У студентів ЗНУ існує можливість оформити кредит на навчання: треба встигнути до 10 вересня 2021 року

06.09.2021 16:10 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ бухгалтерського обліку фінансової та бюджетної звітності кредит на навчання

До уваги здобувачів освіти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2018 р. № 673 «Про затвердження Порядку пільгового кредитування для здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти» Запорізькому національному університету надано ліміти у 2021 році на суму 786,4 тис грн на кредити на навчання, які треба оформити до 15.00 9 вересня. Звертаємо вашу увагу, що така програма поширюється лише на 25 вишів країни державної форми власності, до переліку яких увійшов і ЗНУ.

Отримати кредит на навчання мають право студенти університету, які навчаються на контрактній основі.

Особливо звертаємо вашу увагу на такі умови його використання:

1. Першочергове право на отримання кредиту на навчання мають право пільгові категорії студентів.
  2. Неповнолітні студенти укладають угоду разом із батьками.
  3. На використану суму кредиту нараховується 3% річних.
  4. Повертається кредит протягом 15 років, його повернення розпочинається через 12 місяців після закінчення відповідного рівня вищої освіти.
  5. У разі народження:

-                     1 дитини у одержувача кредиту – відсотки не повертаються;

-                     2 дитини у одержувача кредиту – не повертається 25% залишку кредиту;

-                     3 дитини у одержувача кредиту – не повертається 50% залишку кредиту.

1. Кредит та відсотки за користування ним не повертаються в разі смерті одержувача кредиту або встановлення йому інвалідності I групи на момент виплати.
  2. Одержувач кредиту, який після закінчення закладу освіти працював безперервно за фахом не менше ніж п’ять років за основним місцем роботи у державному або комунальному закладі чи установі, що розташовані у сільській місцевості, кредит та відсотки за користування ним не повертає.

Для оформлення заявки на кредиту на навчання варто звернутися до 15-00 години 09.09.2021 року за адресою: навчальний корпус №4, каб. 201. При собі потрібно мати такі документи: паспорт, ідентифікаційний код і довідка з місця реєстрації.
Довідки за телефоном: 050 255 70 99.

Покликання на Постанову Кабінету Міністрів України: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/673-2018-%D0%BF?fbclid=IwAR15tkuHwnxz_Y-JHWGv0RDadGOglZJzBCb_Jht6emPbgGsY2J5qSO-aatY#Text