Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До 30-річчя Незалежності України та 30-річчя економічного факультету ЗНУ відбулись змагання з волейболу

10.09.2021 11:15 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет спорт волейбол співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність

Восьмого вересня на базі Запорізької суспільно-гуманітарної гімназії № 27 відбулися змагання з волейболу на честь Дня Незалежності України та 30-річчя економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Організаторами заходу стали економічний факультет в особі декана. професорки Алли Череп, Запорізьке обласне об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ» в особі його голови голова Сергія Вітвіцького, Бердянський прикордонний загін, зокрема, його начальник – полковник Олег Чичановський, Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» під керівництвом директорки Оксани Губіної та Запорізька гімназія № 27, зокрема її директорка Людмила Гашенко.

У боротьбі за звання кращої взяли участь команди ветеранів-прикордонників та діючих прикордонників (капітан Володимир Чубукін), «Козацького ліцею» (капітан Дмитро Єнальєв), гімназії № 27 (капітан Єгор Діденко) та економічного факультету ЗНУ (капітан Вероніка Чубенко). На відкритті змагань із привітальним словом виступила Алла Череп і Сергій Вітвіцький, які побажали всім учасникам змагання вдалої гри та привітали їх зі спортивним святом.

Враховуючі карантинні вимоги, змагання відбувались на майданчиках біля навчального корпусу гімназії № 27 із врахуванням карантинних вимог. На першому зустрілись команди ветеранів та «Козацького ліцею». На другому – студенти ЗНУ та учні гімназії № 27.Кожна гра була цікавою та захоплюючою. Захід подарував усім присутнім – гравцям, вболівальникам, тренерам і вчителям – цікаві враження та вир незабутніх емоцій.

Спершу переможцем у грі вийшли ветерани, а згодом – студенти ЗНУ. Далі ці команди змагалися за перше місце. Сильнішими виявилися студенти ЗНУ: вони й посіли 1 місце. За 3 місце в дуелі зійшлися учні гімназії № 27 та «Козацького ліцею». У запеклій боротьбі у вирішальному сеті перемогла команда гімназії № 27.

Усіх учасників змагань нагородили грамотами та дипломами ЗНУ й обласного об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ». Присутні на змаганнях подякували організаторам цього заходу – директорці гімназії № 27 Любові Діденко та заступнику голови обласного об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ», доценту економічного факультету ЗНУ Олександру Лепьохіну.