Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує абітурієнтів та їхніх батьків на День відкритих дверей

Незважаючи на те, що новий навчальний рік лише розпочався, дівчата та хлопці, які навчаються у випускових класах, уже замислюються про те, в якому навчальному закладі найкраще отримати майбутню професію. У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) знають відповідь на це питання.

Адже у ЗГЕФК ЗНУ існує дуже широкий вибір перспективних спеціальностей технічного, управлінського, економічного та комп’ютерного спрямування. Щоб абітурієнти-2022 змогли якомога більше дізнатися про вступ до коледжу й навчання в ньому, 18 вересня о 10.00 ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» ЗНУ розпочинає цикл зустрічей зі своїми майбутніми студентами та їхніми батьками.

Учасники заходу зустрінуться з адміністрацією коледжу та його викладачами; дізнаються, що ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» – один із провідних закладів освіти в Запоріжжі. Гості отримають корисну інформацію про перспективи працевлаштування випускників і, звичайно, про можливість продовжити освіту в Запорізькому національному університеті.

Особлива увага приділятиметься можливості підготуватися до вступу на дуже корисних підготовчих курсах у ЗГЕФК ЗНУ, а також записатися на них.

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений в успішному майбутньому, на День відкритих дверей у ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» 18 вересня о 10.00. Це – ваш реальний шанс отримати не лише актуальну й корисну інформацію щодо вступної кампанії, а й відчути себе частиною дружної родини коледжу.

Захід відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10. Проїзд міським транспортом: тролейбус №№1, 3, маршрутне таксі - №№ 15, 46 та 93 до зупинки «Палац культури ЗТЗ».

Телефони: (093) 244 03 18, (068) 738 25 92, (061) 224 87 34

Сайт коледжу: http://www.zgec.zp.ua/rules.html

Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/zgefc.znu

Шановні відвідувачі, пам’ятайте про необхідність користуватися захисними масками. Чекаємо на вас!

Інженерний навчально-науковий інститут