Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ відбулась зустріч з учнями Запорізького колегіуму №98

Новий навчальний рік тільки розпочався, а профорієнтаційна робота у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно продовжується. Нещодавно відповідальна секретарка відбіркової комісії Людмила Мухіна й представники адміністрації коледжу зустрілися з дев’ятикласниками Запорізького колегіуму № 98. Учні познайомились зі спеціальностями та перевагами навчання у коледжі.

У коледжі кожен студент має можливість не лише отримати якісні знання, здобути затребувану професію на ринку праці, успішно працевлаштуватись, а й долучитись до цікавого та активного студентського життя коледжу, університету та міста.

Після теоретичного блоку зустрічі практична психологиня коледжу Марина Желтова провела профорієнтаційний тренінг «Моя ідеальна професія» з використання асоціативних метафоричних карток. Кожен учень поєднав власні інтереси, здібності та затребуваність професії та зробив висновки щодо власної ідеальної професії.

Після тренінгу відбулась екскурсія коледжем, де учні могли ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу освіти: навчальними аудиторіями, лабораторіями, спортивною та актовою залою й бібліотекою.

Наприкінці зустрічі абітурієнти поставили запитання щодо особливостей вступу до коледжу, отримання стипендії, працевлаштування та можливості продовжити навчання в Запорізькому національному університеті.

Представники коледжу висловлюють подяку вчителям Запорізького колегіуму №98 за можливість провести цікаву та корисну зустріч для учнів.