Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На початку навчального року студентів і викладачів ЗНУ зустріла оновлена їдальня та буфети корпусів

На початку навчального року студентів і викладачів ЗНУ зустріла оновлена їдальня та буфети корпусів

На початку навчального року студентів і викладачів ЗНУ зустріла оновлена їдальня та буфети корпусів
14.09.2021 15:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University їдальня матеріально-технічна база

У вересні студентів Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустріли не лише затишні комфортні аудиторії. Адміністрація вишу дбає і про те, щоб здобувачі освіти, а також науково-педагогічні працівники та співробітники університету мали змогу придбати в корпусах і в комбінаті громадського харчування смачну й корисну їжу за доступними цінами. Тож і в галузі харчування за літо відбулися певні зміни.

Відтепер усіх охочих пообідати чи смачно та недорого перекусити на території студмістечка обслуговуватиме не «Тетянин день», а «Дніпроторг-М». Завдяки цьому, відбулися певні зміни в обслуговуванні тих, хто хоче придбати їжу й напої. Відтепер у буфетах усіх корпусів та в приміщенні їдальні можна розрахуватися карткою через термінали. Крім того, щодня на відвідувачів їдальні чекає нове меню. Смачні й поживні страви продаються за доступними для студентства цінами. А любителів кави порадує те, що тут з’явилася сучасна кавомашина.

Запрошуємо всіх, хто дбає про своє здоров’я і хоче харчуватися смачно й недорого, завітати за адресою: вул. Залізнична, буд. 22 а (між гуртожитками №№ 3 і 4.

 

 

 

 

Схожі новини