Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті організували зустріч із роботодавцями освітньо-професійної програми «Історія»

16.09.2021 14:40 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет освітньо-професійна програма Історія зустріч із роботодавцями

П’ятнадцятого вересня на історичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували зустріч викладачів факультету та студентів магістратури зустріч з роботодавцями. Метою зустрічі було обговорення нової освітньо-професійної програми «Історія» другого (магістерського) рівня вищої освіти, яка була приведена у відповідність до Стандарту вищої освіти України підготовки магістра за спеціальністю 032 «Історія та археологія», затвердженого наказом МОН України № 603 від 31 травня 2021 р.

На зустрічі були присутні завідувачка науково-методичного відділу комунального закладу «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради Вікторія Водоп’ян, директор ВСП «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ» к.і.н. Олександр Олійник, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива» Дмитро Секеринський, представник студради історичного факультету, студент 1 курсу магістратури Сергій Ващенко. А також представники історичного факультету – декан історичного факультету, професор Володимир Мільчев, заступниця декана з навчальної роботи Ірина Кривко, доценти Юлія Головко, Сергій Білівненко й Михайло Єльников, студенти 1 та 2 курсів магістратури Олександра Мозгова, Мирослав Лук’яненко та Ярослав Сидоренко.

Модераторкою зустрічі була завідувачка кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Юлія Головко, яка акцентувала увагу присутніх на важливості формування загальних і спеціальних компетентностей магістрів з урахуванням вимог і потреб роботодавців. До обговорення освітньої програми та особливостей сучасного ринку праці долучилися представники роботодавців, студентства та викладачі історичного факультету. Вони випрацювали спільне бачення мети та завдань підготовки магістрів-істориків, складових конкурентоспроможності випускників магістратури, можливості та перспективи удосконалення освітньо-професійної програми «Історія» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Юлія Головко,

завідувачка кафедри джерелознавства, історіографії