Анонси / Новини / У ЗНУ відбудеться благодійний спортивний марафон «SPORT FOR LIGHT»

У ЗНУ відбудеться благодійний спортивний марафон «SPORT FOR LIGHT»

17.09.2021 10:38

Двадцять другого вересня 2021 року у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбудеться благодійний спортивний марафон «SPORT FOR LIGHT». Спортивних і соціально активних студентів вишу запрошують приєднатися до події, яка триватиме з 15:00 до 20:30 на Студентській площі (між навчальними корпусами №№2 та 6) або, за погодних умов, в ігровій зала спортивно-оздоровчого комплексу. Організатори заходу – співробітники центру культури.

Студентів закликають об’єднатися задля спільної мети, а саме: зібрати кошти для встановлення ліхтарів від вулиці Гоголя, буд. 64 до навчального корпусу №6 (вул. Жуковського, 55а). І задля цієї мети їх хочуть зібрати на благодійному марафоні.

Програма заходу:

15:00-16:00 – фітнес-марафон

тренер Ольга Літвінова-Головань @dietolog_litvinova

16:10-16:40 – пілатес

тренер Павло Піптюк

16:50-17:20 – йога

тренер спортивного комплекс «Імпульс» Ірина Спіца @irina_spitsa

17:30-19:00 – турнір університетського аматорського боксу (організатор – Дамір Бікулов)

Звертаємо увагу, що реєстрація учасників турніру відбувається за лінком:

Зважування спортсменів-учасників боксерського турніру – 21.09.2021. Попередня підготовка на базі спортивних клубів: «Gusev boxing», «Беркут», «Хорта». Рефері вищої категорії в ринзі: Олександр Ярошенко, Андрій Яковенко. Судді в рингсайді: Віталій Міхєєнко, Володимир Сосуновський та Ігор Пилипенко.

19:00-19:30 – розважальна частина

19:30-20:00 – нагородження фіналістів та переможців фітнес марафону та аматорського бою

20:00-20:30 – музичний марафон від студентського гурту «ЛЮБИМАЯ ГРУППА ТВОЕГО РЕКТОРА».

Партнери спортивного марафону: єдина доставка води @edv_zp та волонтери ZNU social

Під час заходу працюватимеDJ марафону: DJ Back. Ведучий марафону– Мирослав Клюквачов @rumpellstilzzchen