Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ відбулася зустріч начальника центру освітніх послуг для іноземних громадян зі студентами-іноземцями

Шістнадцятого вересня в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч начальника центру освітніх послуг для іноземних громадян Каріма Ель Гуессаба з іноземними студентами. Це було перше зібрання, а надалі такі зустрічі відбуватимуться раз на два місяці, а за потребою – і щомісячно.

Зустріч розпочалася зі знайомства з новим начальником центру, доцентом кафедри соціальної філософії та управління Карімом Ель Гуессабом. А головні питання, які розглядалися під час заходу, зосередили на освітньому процесі; на дотриманні умов карантину та правил проживання в гуртожитку; на етиці та етикеті, яких треба дотримуватися в Запорізькому національному університеті, а також – на можливості завжди мати при собі необхідні документи, користуючись системою «Держава в смартфоні».

Окрему увагу Карім Ель Гуессаб приділив цьогорічним випускникам-магістрам. А саме, питанням проходження процесу нострифікації документів для отримання українського диплома та необхідності після закінчення навчання покинути територію України до кінця січня 2022 року. Звернув увагу молоді начальник центру освітніх послуг для іноземних громадян і на те, як важливо своєчасно складати іспити та заліки, а також – сплачувати за свою освіту. А студентам, які мають заборгованості, повідомив, що вони повинні їх ліквідувати до 1 жовтня.

Більшість студентів-іноземців на сьогодні мешкають у гуртожитку, тож питання дотримання встановлених у ЗНУ правил теж не лишилося поза обговоренням. Зокрема, Карім Ель Гуессаб звернув увагу присутніх на те, що всі мешканці гуртожитку мають щороку проходити флюорографію, дотримуватися умов карантину та не забувати вчасно реєструватися, щоб і надалі мешкати в гуртожитку. Керівник центру підкреслив, що випускники ЗНУ є «послами України в світі». «Ми любимо наших студентів, пишаємось тим, що вони отримують у нас освіту, – говорить Карім Ель Гуессаб. – Ми завжди готові надати їм руку допомоги, якщо вони цього потребують».

Для Каріма дуже важливим є і те, щоб іноземні студенти, які навчаються в Запорізькому національному університеті, полюбили Україну, як любить її та він сам. Звертаючись до молоді, Карім Ель Гуессаб зазначив, «потрібно для себе відкрити Україну загалом та місто Запоріжжя, їхню культуру та історію; необхідно вивчати українську мову, адже нині ви мешкаєте в Україні і представлятимете її в рідних країнах».

Інженерний навчально-науковий інститут