Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрант юридичного факультету Тарас Мальченко виборов бронзу міжнародного рейтингового турніру з тхеквондо

20.09.2021 12:31 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо

З тринадцятого по сімнадцяте вересня в турецькій столиці Стамбул відбувся міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо ВТ. У заході брали участь 400 спортсменів з усього світу. Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) у складі національної збірної команди представляв Тарас Мальченко, студент першого курсу магістратури юридичного факультету.

Тарас виборов бронзову нагороду, подолавши на своєму шляху спортсмена з Туреччини (рахунок19:9), в чвертьфіналі іспанця з рахунком 29:14 і в мінімальному відриві програв греку 12:11. Спортсмен щиро подякував дякую деканові юридичного факультету, професорці Тетяні Коломоєць і усім викладачам, які підтримують його спортивну кар’єру! Своєю чергою, представники ЗНУ привітали спортсменами з його здобутками й побажали нових звершень!