Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує на підготовчі курси

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує на підготовчі курси

Запорізький металургійний фаховий   коледж ЗНУ запрошує на підготовчі курси
20.09.2021 16:59 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Запорізький металургійний фаховий коледж підготовчі курси день відкритих дверей

Хлопців та дівчат, які мають намір отримати освіту за однією з найактуальніших нині в нашому регіоні спеціальностей, Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький металургійний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) запрошує приєднатися до восьмимісячних підготовчих курсів, які розпочнуть свою роботу з 4 жовтня.

Навчання на підготовчих курсах дозволить майбутнім абітурієнтам не лише покращити знання з математики, української мови тощо, а й підвищити свій загальний рівень та отримати додаткові бали при вступі.

ВСП ЗМФК ЗНУ - це навчальний заклад, який тісно співпрацює з провідними підприємствами України, і передусім, з ПАТ «Запоріжсталь» та іншими підприємствами ТОВ «Метінвест Холдинг», «Укрзалізницею» тощо. Завдяки цьому студенти, які отримують освіту в коледжі за спеціальностями та освітніми програмами: «Металургія» («Виробництво сталі і феросплавів», («Обробка металів тиском»); «Галузеве машинобудування»; «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; «Транспортні технології (на залізничному транспорті)»; «Залізничний транспорт», мають можливість проходити практики безпосередньо на виробництві, навчатися за сучасною системою дуальної освіти тощо. А за особливі досягнення в навчанні отримувати крім академічної стипендії ще й стипендію від Метінвесту.

Більш детальну інформацію можна отримати безпосередньо у ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ», який розташований за адресою: м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71; за телефонами: (061) 707 80 81, (095) 860 28 97, або ставши учасником дня відкритих дверей, який відбудеться 29 вересня о 16.30

Сайт коледжу: http://www.zmk.zp.ua

Facebook: https://www.facebook.com/zmk.zp.ua/