Анонси / Новини / У ЗНУ ретельно піклуються про загальну вакцинацію від COVID-19 усіх охочих представників вишу

20.09.2021 17:19

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) великого значення надають своєчасній профілактиці й запобіганню гострому респіраторному захворювання, викликаному вірусом COVID-19. Одним із найбільш дієвих методів ефективного захисту є вироблення колективного імунітету. Для цього необхідно отримати дві дози вакцини, згідно з графіком вакцинування. Саме тому в ЗНУ створюють всі умови задля того, аби всі науково-педагогічні працівники та співробітники вишу змогли зробити щеплення якісною вакциною в комфортних умовах.

Нагадаємо, що наприкінці весни та влітку в ЗНУ (17-21 травня, 7-11 червня) вже відбулася перша та друга хвиля щеплення вакциною Pfizer-BioNTech. Цією можливістю скористалося понад 430 осіб. Із 13 вересня в ЗНУ продовжилася вакцинація, цього разу прищепилося ще близько 100 осіб. Однак у всіх охочих ще є можливість пройти щеплення від університету.

На сьогодні новими карантинними правилами в Україні, передбачено, що covid-сертифікат буде мати дві опції («жовтий та «зелений» сертифікат). При цьому «жовтий» сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а «зелений» – про повний курс вакцинації. Кабінет Міністрів України спростив вимоги щодо роботи навчальних закладів у разі введення «жовтої» зони. Вони працюватимуть за наявності не менше 80% працівників із «жовтими» або «зеленими» covid-сертифікатами.

У зв’язку з новими вимогами, всім співробітникам університету необхідно вакцинуватись. Усі охочі можуть записатись на щеплення в медичному кабінеті ЗНУ в навчальному корпусі № 6, 2 поверх, каб. 217 ІІ поверх, або на першому поверсі в медичному кабінеті, де проходить щеплення. Списки охочих вакцинуватись також можна надавати на електронну пошту медичного кабінету latishenkooksana@znu.edu.ua, або на вайбер 0956345850.

Також звертаємо вашу увагу, що до медичного кабінету необхідно надати копії сертифікатів про щеплення та довідки від лікаря, кому заборонено вакцинуватись.