Анонси / Новини / Запорізький національний університет отримав безкоштовний доступ до електронних ресурсів Bentham Science

21.09.2021 11:33

За результатами переговорів, проведених фахівцями Міністерством освіти і науки України з представником видавництва Bentham Science, для всіх українських закладів вищої освіти та наукових установ, які заповнили заявку, відкрили безкоштовний тестовий доступ до електронних ресурсів видавництва Bentham Science. Для Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science вже відкрито і він діятиме до 15 грудня 2021 року.

Науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів ЗНУ запрошують скористатися можливістю залучити до джерельної бази своїх наукових досліджень найсвіжішу інформацію з різних галузей науки і техніки. Bentham Science є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних. Доступ надається в локальній мережі ЗНУ до всіх ресурсів видавництва Bentham Science: електронних журналів, книг, спеціалізованих баз даних. Для налаштування тестового доступу необхідно перейти за лінками:

Доступ до електронних журналів (статті можна завантажувати у форматі PDF);

Доступ до електронних книг (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн). Докладніше про електронні ресурси – за такими лінками:

ресурси видавництва Bentham Science bit.ly/2TQSZYg;

каталог Bentham Science bit.ly/3rZrjNx;

розширений пошук Bentham Science bit.ly/3imyVX9.

Тренери з видавництва Bentham Science проведують серію вебінарів, присвячених роботі з платформою Bentham Science та підготовці наукової статті до публікації (мова вебінарів – англійська). 22 вересня 2021 р., початок о 10 год. (за київським часом). Тема. Вступ до журналів та електронних книг Bentham Science. Форма для реєстрації за лінком: bit.ly/2XFY9s6

23 вересня 2021 р., початок о 10 год. (за київським часом). Тема. Ефективна комунікація з редакторами та рецензентами. Форма для реєстрації за лінком: bit.ly/3CrlE6N

24 вересня 2021 р., початок о 10 год. (за київським часом). Тема. Планування публікації результатів вашого дослідження у журналах із високим рівнем впливу. Форма для реєстрації за лінком: bit.ly/3tSpkvz

Наукова бібліотека