Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету для першокурсників організували «Посвяту в студенти»

24.09.2021 15:20 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет студрада посвята в студенти першокурсників

За ініціативи адміністрації Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) у виші цього року вирішили підтримати добру традицію проведення святкових Посвят першокурсників у студентів ЗНУ! Тож святкові заходи з цієї нагоди пройшли вже на кількох факультетах. Що ж до Посвяти першокурсників юридичного факультету, то вона відбулася на о. Хортиця – на базі спортивного комплексу «Студентська Січ».

Разом зі студентами першого курсу, на посвяті були присутні студенти третього та четвертого курсів, викладачі факультету, а також студентські куратори груп. Першокурсники мали змогу ближче познайомитися один з одним, з викладачами, кураторами та життям факультету.  Відчувалася дружня та тепла атмосфера, танці, співи, кумедні історії з життя та смачні страви зробили свою справу – посвята пройшла "на ура".

Наприкінці заходу присутні подякували усім причетним до організації цього важливого проєкту, а особливо декану – професорці Тетяні Коломоєць.

Юридичний факультет