Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили розпорядження ректора «Про дотримання карантинних вимог»

У ЗНУ оприлюднили розпорядження ректора «Про дотримання карантинних вимог»

27.09.2021 09:59 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University розпорядження ректора карантинні вимоги COVID-19 вакцинація

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) підготували розпорядження ректора Миколи Фролова № 55 від 24.09.2021 «Про дотримання карантинних вимог».

У цьому документі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними Кабінетом Міністрів України від 18 серпня 2021 р. № 889 та від 13 вересня 2021 р. № 954, далі – Постанова), йдеться про таке:

1. Згідно з пунктом 3 (5) підпункту 10 Постанови, співробітники ЗНУ, які не мають документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або отримання однієї дози дворазової вакцинації від COVID-19, повинні надати результати COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш ніж за 72 години до відвідування закладу.

2. Керівникам структурних підрозділів забезпечити контроль за виконанням вказаних вимог.

3. Довідки надавати до медичного кабінету ЗНУ, який знаходиться в навчальному корпусі № 6, телефони 289-41-14, 289-41-17.

pro_dotrimannya_karantinnikh_vimog.pdf