Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали свого талановитого випускника Олександра Усика – тепер чемпіона світу з боксу за версіями WBA, WBO, IBF і IBO

У ЗНУ привітали свого талановитого випускника Олександра Усика –   тепер чемпіона світу з боксу за версіями WBA, WBO, IBF і IBO
27.09.2021 17:09 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University спорт бокс перемога

Двадцять п’ятого вересня під час вечора боксу в Лондоні відбулося спортивне протистоянні між всесвітньо відомим українським боксером, випускником Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) 2009 року Олександром Усиком і титулованим британцем Ентоні Джошуа. Український спортсмен здобув перемогу в двобої! За його результатами Олександр Усик став чемпіоном за версіями WBA, WBO, IBF і IBO. За успіхи спортсмена щиро вболівали і в alma mater! Ректор ЗНУ Микола Фролов підкреслив: «Ми в університеті пишаємося перемогою Олександра як одного з найталановитіших випускників вишу! Бажаємо йому наснаги, всіх благ і чималих досягнень! Запорізький національний університет як стартовий майданчик для багатьох яскравих і творчих особистостей гордий за кожного! Тож і вихованець ЗНУ Олександр Усик – взірець для багатьох! Вітаємо, Вас, Олександре! Так тримати!».

До речі, бій став головним у вечорі боксу в Лондоні – оскільки боксери боролися за звання чемпіона світу в суперважкій вазі. Зауважимо, що Олександр Усик проводив свій третій бій у суперважкій вазі і вперше боксував за титул чемпіона світу, у той час як Ентоні Джошуа – захищав свої титули. Українець переміг за оцінками суддів! Рішення – 117-112, 116-112, 115-113 зафіксували саме на його користь.
У момент оголошення переможця Олександр Усик розплакався через емоції, які його переповнили. Трохи згодом український спортсмен звернувся до своїх шанувальників, сказавши, що дуже любить усіх, хто його підтримував. Він подякував навіть тим, хто за нього не вболівав. Олександр Усик визнав, що бій пройшов саме так, як він і очікував. «Було кілька моментів, коли Джошуа затискав мене, але це незначні речі. Не було завдання зупинити поєдинок у 12 раунді», – наголосив він.
Варто зауважити, що Олександр Усик наступний чемпіонський бій має знову провести проти Джошуа. Представники Запорізького національного університет пишаються видатною перемогою спортсмена та зичать йому нових спортивних здобутків!