Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волейболістки «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» перемогли в товариській зустрічі з командою «Аланта» зі Слобожанщини

27.09.2021 12:10 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University спортивно-оздоровчий комплекс волейбол спорт перемога

Двадцять п’ятого вересня на базі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся товариський матч із жіного волейболу. Суперницями підлеглих головного тренера Гарія Єґіазарова – спортсменок команди «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – стали територіальні сусіди – гравчині «Аланти» з Слобожанського. Варто нагадати, що запоріжанки місяць тому вже зустрічалися з ними в рамках розіграшу Кубку Академії СК «Прометей» у Кам'янському.

Нагадаємо, що тоді наша команда відсвяткувала успіх у стартовому матчі товариського турніру з рахунком 3:1. Нині цей результат «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» повторила на домашньому майданчику, відчувши деякі ігрові проблеми лише у третій партії.

У додатковому п’ятому сеті тренерський штаб запорізького клубу дав можливість себе проявити резервісткам основи, які не знітились перед більш досвідченими опонентками, хоча й у підсумку віддали партію суперницям.

У результаті «Орбіта-ЗНУ-ЗОДСЮШ» (Запоріжжя) – «Аланта» (Слобожанське) зіграли з рахунком 3:1 (25:20, 25:16, 20:25, 25:18) та 0:1 – додатковий сет (19:25).

Нагадаємо, що прем’єрні матчі чемпіонату України серед команд Суперліги сезону 2021/22 запоріжанки проведуть на виїзді в Полтаві. Першого жовтня (п’ятниця) запланована гра проти житомирського «Полісся-ШВСМ-ЖДУ», другого жовтня (субота) – за календарним розкладом зустріч із тернопільською «Галичанкою-ЗУНУ».

Післяматчевий коментар головного тренера ВК «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» Гарія Егіазарова можна переглянути за лінком:

На тренуваннях представники команди щиро подякували Запорізькому національному університету за підтримку, а особисто й ректору ЗНУ Миколі Фролову. У своїх соцмережових сторінках вони відзначили: «Коли ректор з командою на одній хвилі! Дякуємо Миколі Олександровичу Фролову за непідробний інтерес до життя волейбольного колективу «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ»!