Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ першого жовтня відбудеться черговий етап вакцинації співробітників

У ЗНУ першого жовтня відбудеться черговий етап вакцинації співробітників

29.09.2021 17:03 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University вакцинація COVID-19 профілактика коронавірусу

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) великого значення надають своєчасній профілактиці й запобіганню гострому респіраторному захворюванню, викликаному вірусом COVID-19. Одним із найбільш дієвих методів ефективного захисту є вироблення колективного імунітету. Для цього необхідно отримати потрібні дози вакцини, згідно з графіком. В університеті створюють всі умови задля того, аби науково-педагогічні працівники та співробітники змогли зробити щеплення. У виші його роблять вакциною Pfizer-BioNTech – однією з найбільш дієвіших у світі.

Станом на 29.09.2021 щеплення зробили понад 80% (а саме – 80,14%) співробітників Запорізького національного університету. Нагадаємо, що наприкінці весни та влітку в ЗНУ (17-21 травня, 7-11 червня) вже відбулася перша та друга хвилі щеплення вакциною Pfizer-BioNTech. Із 13 вересня в ЗНУ продовжилася вакцинація.

Наступний етап у виші організують 01.10.2021 (у п’ятницю) о 10:00 в медичному кабінеті в навчальному корпусі № 6 (кабінет знаходиться збоку, праворуч, підніматися по зовнішнім сходам). При собі потрібно обов’язково мати паспорт й ідентифікаційний код. Звертаємо вашу увагу, що всі охочі ще можуть записатися на цю процедуру. Для цього потрібно звернутися до медичного кабінету ЗНУ, який знаходиться в навчальному корпусі № 6, телефони 289-41-14, 289-41-17 (контактна особа – Ольга Володимирівна Шевченко).

Пам’ятайте, що вчасно вакцинувавшись, ви робите вагомий внесок у формування загального імунітету, а отже, тим самим захищаєте не лише своє власне здоров’я та життя, але й рятуєте тих, хто перебуває поруч із вами.