Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели святкову музичну перерву до Дня працівника освіти

У ЗНУ провели святкову музичну перерву до Дня працівника освіти

04.10.2021 09:44 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University центр культури День працівників освіти свято

Першого жовтня з нагоди Дня освітянина співробітники Центру культури ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували для представників вишу святковий захід, під час якого для всіх підготували урочисті привітання, веселі пісні та цікаві змагання.

Святкова музична програма за традицією проходила на майданчику біля другого корпусу. Під час заходу ведучий – студент Інженерного навчально-наукового інституту Мирослав Клюквачов від імені студентів ЗНУ щиро привітав зі святом усіх викладачів і співробітників університету, які забезпечують освітній, науковий і виховний процес. Освітянам побажали щастя, творчої та професійної реалізації, добробуту в сім’ях, а також подякували науково-педагогічним працівникам вишу за сумлінну та невтомну працю, досвід і знання.

Свої вокальні виступи (пісні «Там, де ми є» та «Вчителька») глядачам подарували студенти – учасники вокальної студії «Кантилена»: Ілля Ісаєв (філологічний факультет) та Максим Власенко (історичний факультет). Яскравими номерами вони створили неперевершену атмосферу свята й подарували гарний настрій усім учасникам заходу.

Під час заходу для студентів організували конкурси і змагання «Вгадай пісню та виконавця за мелодією» та «Що? Де? Коли?». Учасники продемонстрували творчу фантазію, ерудицію, музичний слух, пам’ять і знання університетського життя. Зокрема, вони відповідали на питання про кількість викладачів у виші, кількість структурних підрозділів, про головну академічну газету Запорізької області, про наймолодший факультет університету та інше. А переможці цих конкурсів отримали пам’ятні подарунки.

Олена Переверзєва