Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ привітали викладачів із професійним святом

04.10.2021 13:19 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій свято День працівника освіти

Студентська рада та студентський актив Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) поздоровили викладачів із Днем працівників освіти. Цього дня для викладачів складу звучали теплі привітання та щирі побажання.

Професія викладача – одна з найшановніших, найпочесніших і найвідповідальніших професій. Викладач створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання. Викладач повинен любити й передавати свої знання іншим, захоплюватися самим процесом навчання та виховання людини. Успіх педагогічної діяльності багато в чому залежить від комунікативних здібностей вчителя, від його уміння налагодити контакт з вихованцями.

Привітав колег з професійним святом і директор коледжу Олександр Олійник і побажав всім здоров’я, успіхів та мудрості. Окрім теплих слів, студенти продемонстрували власні вокальні таланти, танцювальні номери, гумористичні сценки та вірші. Родзинкою свята став конкурс, у якому могли взяти участь як студенти, так і викладачі, а на переможців чекав солодкий приз. Після концертної програми на викладачів чекали подарунки від студентів коледжу.

Представники Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ цінують своїх викладачів і бажають їм від усього серця професійних успіхів, «залізних» нервів, терпіння та натхнення.