Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології влаштували свято з нагоди посвяти першокурсників у студенти

11.10.2021 17:03 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології дозвілля посвята в першокурсники

Дев’ятого жовтня, на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в незвичному форматі пройшла посвята в першокурсники. У приміщенні навчального корпусу № 8 організували ігрові локації, танцювальний майданчик, караоке-зону та кава-брейк територію.

Студентський актив провів квести, інтерактивні ігри, конкурси на виявлення талантів та знайомство зі студентським життям факультету. У неформальній дружній атмосфері першокурсники дізнались про структуру та діяльність студентської ради й ближче познайомилися з її представниками та між собою.

Свято відбулось за підтримки декана факультету СПП Пономаренко Ольги Вікторівни, яка привітала першокурсників із початком їхнього студентського життя й побажала невичерпної енергії та творчих здобутків. Вона зичила, щоб кожен зміг реалізувати свій потенціал, а перший рік в університеті став для них відправною точкою до підкорення нових вершин.

Захід пройшов цікаво, легко та невимушено. За результатами конкурсів перемогла дружба й всі учасники отримали приємні подарунки на згадку про гарно проведений спільний час.