Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ організували День відкритих дверей «Be profi in EPFK: якісна освіта – запорука успішного працевлаштування!»

Днями в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся День відкритих дверей. Організатори провели його в очно-дистанційному форматі: у коледжі та на YouTube-платформі «ЕПФК.TV».

Серед інших представників коледжу, які активно долучилися до організації та проведення заходу під керівництвом його директорки Олени Грибанової, була  й головна редакторка мультимедійних платформ «ЕПФК.ЗНУ» Анастасія Шевченко. Презентацію ЕПФК, із якою ознайомили студентів під час заходу, підготувала завідувачка підготовчим відділенням Яна Калашник. Технічний супровід забезпечив технік-програміст Арго Саакян.

Під час заходу абітурієнти дізналися, що Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ посідає передові позиції серед закладів фахової передвищої освіти регіону. А його педагогічні працівники – професіонали своєї справи.

У своєму привітальному слові директорка Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ Олена Грибанова наголосила, що його викладачі готують висококваліфікованих фахівців і запросила абітурієнтів приєднатися до великої дружної родини коледжу.

В ЕПФК проведення інтерактивних занять із використанням візуально-привабливих презентацій, вікторин та квестів можливе завдяки сучасній матеріально-технічній базі. Про це на Дні відкритих дверей розповіла заступниця директора з навчально-методичної роботи Альона Ходаковська.

Важливою ознакою діяльності закладу освіти є студентоорієнтоване навчання. Саме це – основний лейтмотив діяльності педагогічного колективу Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ. Детальніше про цей аспект діяльності коледжу присутнім розповіла заступниця директора з навчально-виховної роботи Олександра Данілкіна.

Отримати більше інформації та ознайомитися з презентацією коледжу можливо за лінком:

Запис Дня відкритих дверей на YouTube-каналі: ЕПФК.TV: