Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали зі святом Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та УПА!

У ЗНУ привітали зі святом Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та УПА!

У ЗНУ привітали зі святом Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та УПА!
13.10.2021 14:37 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання ректора День захисників і захисниць України День українського козацтва День УОН-УПА

Чотирнадцяте жовтня – особливий день для всіх українців, які люблять свою державу, відчувають гордість за її славетне минуле і присвячують всіх себе розвитку й становленню України як вільної незалежної та суверенної держави. Цього дня святкують відразу кілька важливих свят. День захисників і захисниць України, День українського козацтва, День УПА – не даремно всі ці свята, присвячені важливим сторінкам в історії нашої держави впродовж віків, відзначають в один день. Саме їхнє поєднання переконливо свідчить про волелюбність і завзяття, силу духу й непереможність українського народу. Ректор ЗНУ Микола Фролов привітав усіх із цими важливими святами!

Шановні науково-педагогічні працівники, співробітники, аспіранти, студенти й вступники Запорізького національного університету!

Сьогодні, коли задля того, аби над нашими головами булло мирне небо, я глибокого схиляю голову перед усіма, хто боронив і боронить цілісність і суверенітет України на Сході нашої держави. Мені особливо приємно, що серед учасників і ветеранів АТО/ООС – чимало представників нашого університету, його викладачів, студентів і випускників. Ми вдячні всім тим, хто захищав нашу країну. Від усього серця бажаємо їм цього урочистого дня щастя й здоров’я, сил і наснаги. Хай усе лихе оминає стороною, а успіх буде поруч щодня. Хай щастить!

Крім того, для нашої держави важливо, що й до інших свят, які відзначають цього дня, дотичні представники ЗНУ. Науковці філологічного й історичного факультетів завжди приділяли багато уваги важливим подіям в історії нашої країни. Саме вони слугували надійним оплотом державності в Запорізькому регіоні, виховуючи не лише справжніх фахівців своєї справи, а й патріотів, які люблять свій край, ладні служити йому, захищати й розвивати країну.

Тож цього урочистого дня прийміть мої найщиріші вітання й побажання сил і натхнення на щодень, успіхів у реалізації всіх планів і задумів, миру у ваших домівках, щастя й радості у серцях, надій, які обов’язково справдяться, та світлого майбутнього! І нехай захистять Україну Покрова Пресвятої Богородиці!

 

З повагою

ректор ЗНУ Микола Фролов

 

 

 

Схожі новини