Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ висловлює співчуття з приводу смерті Василя Тимошика, прощання з яким відбудеться 20 жовтня о 14.30

18.10.2021 16:37 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ бухгалтерського обліку фінансової та бюджетної звітності некролог

Представники багатотисячної спільноти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) висловлюють співчуття рідним, близьким і знайомим колишнього головного бухгалтера вишу Василя Федоровича Тимошика.

Ми поділяємо з вами відчуття гіркої втрати й сумуємо з приводу того, що відійшов у вічність справжній фахівець своєї справи, який багато років свого життя присвятив розвитку Запорізького національного університету, турботливий і дбайливий керівник важливого підрозділу, чудова людина, завжди ладна підтримати тих, хто поруч, і допомогти їм. Важко переоцінити значення й важливість діяльності Василя Федоровича для становлення ЗНУ як провідного закладу вищої освіти півдня України, зміцнення його матеріально-технічної бази.

Свого часу після завершення Червнівецького державного технікуму молодого фахівця Василя Тимошика направили до Запоріжжя. Рік він попрацював у Вільнянському райфінвідділі, а потім його перевели в обласне фінансове управління, де Василь Федорович пройшов шлях від інспектора до керівника. Василь Тимошик керував цим управлінням більш ніж десять років, а перед виходом на пенсію працював заступником запорізького міського голови. Проте на пенсії пробув недовго, відповівши згодою на запрошення керувати бухгалтерією в Запорізькому національному університеті. Як пояснював сам Василь Федорович, коли він працював у молодіжному середовищі, то ніколи не думав про старість. Справді, його енергійністю, вмінням встигати все, ставити перед собою й колегами масштабні задачі й успішно їх виконувати захоплюються його співробітники та знайомі.

А ще, він неодноразово наголошував, що «знання – це той самий капітал». Із цією тезою він вертався до студентів економічного факультету, адже він був учасником численних заходів, які проводили науковці та здобувачі освіти. Під час засідань круглих столів і наукових семінарів він ділився своїм багатим практичним досвідом і закликав студентську молодь плідно використовувати роки навчання, аби вийти з університету кваліфікованими фахівцями.

Університетський відділ бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності під його керівництвом завжди відігравав важливу роль в економічному забезпеченні освітньо-виховного процесу закладу вищої освіти. Під його вимогливим і водночас турботливим керівництвом структурний підрозділ удосконалював форми та методи реалізації університетської фінансової та економічної політики, спрямованої на забезпечення коштами виконання завдань соціального характеру, а також – на створення надійних передумов для здійснення освітньо-виховного процесу, подальший розвиток і процвітання університет.

До гіркоти думок про непоправну втрату додається відчуття щирої вдячності до цієї видатної особистості та до долі, яка надала шанс багатьом представникам ЗНУ працювати разом із Василем Федоровичем, спілкуватися з цією мудрою і прекрасною людиною, патріотом свого краю, процвітанню якого він сприяв щоденною невтомною працею впродовж багатьох років.

Світла пам'ять шановному Василю Федоровичу. Його життя нерозривно пов’язане з історією Запорізького національного університету, він вписав у літопис вишу важливу сторінку й назавжди залишиться в наших серцях.

Прощання відбудеться 20 жовтня о 14.30 за адресою: вул. Українська, буд. 35.