Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки-інформаційниці взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Бібліотека та книга в цифровому медіасвіті: європейський вектор»

19.10.2021 13:00 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики студентська наука студентська науково-практична конференція

Першого жовтня 2021 року у змішаному форматі відбулася Всеукраїнська студентська науковопрактична конференція «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті: європейський вектор», організаторами якої були: Київський університет імені Бориса Грінченка, Всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація». Серед його учасників були студентки факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Представниці 3 курсу ОП «Інформаційно-комунікаційна справа» Катерина Таточенко (доповідь: «Інформатизація як механізм трансформації бібліотечно-інформаційної сфери діяльності», наук. кер. – Вікторія Ковпак) та Остряниця Катерина «Видавництво «Snowdrop: ресурсний потенціал у цифровому медіасвіті», наук. кер. – Вікторія Ковпак) мали змогу презентувати свої напрацювання. Вони отримати сертифікати про участь, опублікували тези своїх доповідей у збірці та ознайомилися з тенденціями досліджень своїх колег і колежанок із інших вишів.

Під час заходу обговорювалися результати досліджень студентів і молодих учених з актуальних проблем соціальних комунікацій, книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства, видавничої справи, книжкової справи, архівознавства, інформаційної діяльності, медіа та суміжних галузей знань.

Зокрема, здобувачі освіти з різних ЗВО розглянули питання в рамках діяльності таких секцій:

– інформаційна, бібліотечна та архівна справа;

– соціальні комунікації;

– медіа, видавнича та книжкова справа.

Кафедра соціальних комунікацій

та інформаційної діяльності