Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ організовують вакцинацію для студентства

У ЗНУ організовують вакцинацію для студентства

19.10.2021 16:54 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University студентська рада вакцинація профілактика захворювання COVID-19

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) дбають про здоров’я студентства. На сьогодні, під час пандемії, викликаної вірусом COVID-19, особливо гостро постало питання профілактики захворюваності. Одним із дієвих інструментів для цього є вакцинація. Тож у виші проводитимуть вакцинування всіх охочих студентів.

Орієнтовно це відбудеться наступного тижня, 25-29 жовтня. Для замовлення мобільної бригади потрібно знати кількість охочих вакцинуватись. Тому студентська рада звертається до представників всіх факультетів, коледжів й інженерного навчально-наукового інституту з новиною: вже відкрито набір на реєстрацію для вакцинування на наступному тижні.

Пункт буде розташовано у медпункті в навчальному корпусі №6, вхід з вулиці, праворуч. Вакцина – «Pfizer», на сьогодні визнана однією з кращих у світі.

Увагу студентів звертають на кілька важливих моментів:

1. У вас має бути вже укладена декларацію із сімейним лікарем (мати її при собі не обов'язково);
  2.  Неповнолітніх студентів не вакцинуватимуть;
  3. У день вакцинації тих студентів, які отримають щеплення,  звільнять від занять.

Після заповнення форми всім зареєстрованим повідомлять про дату вакцинування та про всі необхідні деталі.

Реєстрація – за лінком:

Крім того. звертаємо увагу, в Запоріжжі починають роботу ще три пункти щеплення. На засіданні Запорізької обласної ради було прийняте рішення про відкриття додаткових пунктів через складну епідеміологучну ситуацію у місті.

Пункти працюють за такими адресами:

- у Дніпровському районі – ТЦ «Континент», вул. Товариська, 39, з 9:00 до 16:00;

- у Хортицькому районі – ТЦ «Амстор», вул. Інженера Преображенського, 13, з 9:00 до 16:00.

- у Комунарському районі - центр «Віннер Форд», вул. Космічна, 119, 10:00 до 16:00.

Усі центри припинятимуть щеплення за півгодини до закриття. Це необхідно для контролю за останніми щепленими. `