Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів факультету СПП в онлайн-режимі провели лекцію «Аромотерапія в логопедичній роботі»

20.10.2021 11:28 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології освітній процес онлайн-заняття

Дев’ятнадцятого жовтня в рамках курсу «Логопедія» в режимі онлайн відбулася міждисциплінарна зустріч студентів освітньо-професійної програми «Логопедія» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та аромотерапевтки  Марини Тригуб. Захід присвятили темі «Аромотерапія в логопедичній роботі».

Під час онлайн-зустрічі її учасники розглянули цікаву інформація про вплив ефірних масел на організм, показники якості для використання з найменшими клієнтами, види масел і методи їх застосування. Особлива увага приділялась роботі з категорією дітей із порушеннями психофізичного розвитку. Здобувачі освіти ознайомилися з допоміжним засобом у роботі логопеда. Дізнались про позитивні якості масел. Це – налагодження контакту з дітьми, створення асоціацій у навчанні, робота з тонусом м’язів, використання сумішей для логопедичного масажу, а також – їхні властивості для дезінфекції.

Під час заходу навели приклади ігор, що доповнять арсенал корекційного педагога. Студенти із задоволення знайомилися з корисною інформацією, яку зможуть використати під час майбутньої логопедичної практики.