Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулася зустріч зі стейкґолдером

21.10.2021 16:18 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму кафедра туризму та готельно-ресторанної справи освітній процес зустріч зі стейкґолдером

Двадцять першого жовтня у рамках договору про співробітництво для здобувачів ступеню вищої освіти бакалавра освітньо-професійних програм «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували онлайн-зустріч із представницею туристичного підприємства «SVIFT Travel» Анною Єфименко.

Під час зустріч пані Анна розповіла студентам про програми міжнародного стажування в готельно-ресторанних комплексах Німеччини та Болгарії (у літній і зимовий періоди), ознайомила з вакансіями стажування, умовами проживання та харчування. Вона також акцентувала увагу на необхідних документах для офіційного оформлення. Окремим обговорили вимоги, які висуваються до здобувачів освіти.

Під час виступу спікерки студенти мали можливість задати запитання, на які отримавали повноцінні відповіді. Захід провели під керівництвом завідувачки кафедри Наталії Маковецької та доцентки Анни Сидорук. Співробітники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи дуже вдячні керівництву ЗНУ, зокрема, проректору з наукової роботи Геннадію Васильчуку й начальниці відділу міжнародних зв'язків Аліні Осаул, за надання можливості розширення напрямів проходження стажування студентів.