Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ФІФ продовжили термін реєстрації для участі старшокласників у додатковій сесії незалежного оцінювання знань з іноземних мов «Test&Tips»

21.10.2021 16:51 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність додаткова сесії незалежного оцінювання знань з іноземних мов Test&Tips

Факультет іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголошує про подовження реєстрації учнів 10-11 класів до 29.10.2021 для участі в додатковій сесії «незалежного оцінювання знань з іноземних мов (англійської, німецької, французької та іспанської) Test&Tips».

Нагадуємо, що оцінювання буде здійснюватися онлайн на платформі Moodle ZNU. Додаткова сесія тестування відбудеться 31.10.2021 о 10.00. Кожному учаснику надішлють інструкції з користування поданою платформою на електроні адреси. У випадку виникнення питань щодо результатів тестування, їх можна буде поставити, написавши електронного листа за адресою fifabitur@gmail.com

Реєстрація – за лінком:

Представники факультету чекають на старшокласників!