Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Увага! У ЗНУ триває онлайн-опитування випускників бакалаврату щодо їхніх планів стосовно подальшого навчання та спогадів про виш

29.10.2021 16:21 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступ до магістратури освітній процес анкетування

За сприяння ректора ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Миколи Фролова співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування вишу під керівництвом його начальниці Галини Микитів проводять онлайн-анкетування 4 курсів денної форми навчання та 5 курсів заочної форми. Метою роботи є з’ясування вподобань випускників бакалаврату, аби допомогти їм обрати омріяну професію. Відповіді учасників враховуватимуться надалі при коригуванні освітнього процесу.

Для того, щоб взяти участь у проєкті, треба витратити кілька хвилин і заповнити зручну онлайн-форму за лінком:

В анкеті йдеться про подальші плани випускників бакалаврату: чи планують отримувати ступінь магістра в ЗНУ, чи продовжать навчання саме за тією спеціальністю, за якою здобували освіту в бакалавраті, яку обирають форму навчання, чи планують здобувати освіту за держзамовлення чи за кошти фізичних і юридичних осіб? Окремо уточнюється, чи планують студенти під час підготовки до складання ЄВІ відвідувати спеціально створені для них курси, які діють на базі центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ? Ще один блок запитань присвячений враженням студентів від навчання в бакалавраті ЗНУ та їхнім побажанням щодо подальшого удосконалення освітнього процесу у виші.

Серед іншого, ця анкета не лише допоможе дізнатися про плани випускників бакалаврату, але й сприятиме їхній більш якісній підготовці до вступу до магістратури. Також їхні побажання й зауваги враховуватимуться під час подальшої діяльності університету.

Адміністрація ЗНУ та представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування будуть вдячні всім студентам з активною життєвою позицією, які відгукнуться на прохання й заповнять анкету. Це – внесок представників студентства у розвиток рідного їм закладу вищої освіти.