Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ долучаються до важливих професійних заходів

25.10.2021 17:15 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу і харчових технологій онлайн-інтенсив підвищення кваліфікації

Нещодавно практична психологиня Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Марина Желтова взяла участь в навчальному онлайн-інтенсиві «Сучасний світ арт-терапії та метафоричних карт», організатором якого виступив Інститут практичної психології Ольги Гаркавець.

Як зазначає пані Марина, розповідаючи про свою участь у  цьому заході, підвищення власної кваліфікації є обов’язковим та необхідним елементом професійної діяльності. Адже сучасний ритм життя вимагає від фахівця відповідати вимогам та потребами суспільства і бути затребуваним на ринку праці.

В умовах дистанційного навчання затребуваність у фахівцях психологічної служби значно зросла, як і кількість онлайн-консультацій із тематики конфліктів у сім’ї, стресових станів та ефективної самоорганізації на період дистанційного навчання.Арт-терапія є екологічним та безпечним напрямком психології який допомагає вирішити проблемну задачу клієнта м’яко та обережно, використовуючи різні види творчості та метафоричні картки.

Навчання відбувалось в онлайн-просторі та поєднувало у собі теоретичний матеріал, демонстраційні сесії роботи з клієнтами та роботу у парах, з метою відпрацювання арт-терапевтичних технік. Після завершенню кожен учасник отримав сертифікат про проходження навчального інтенсиву та цінний багаж психологічних практик.

Марина Желтова вдячна представникам Інституту практичної психології О. Гаркавець за можливість навчатись та отримувати безцінний досвід у галузі психології.