Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка освітньо-професійної програми «Управління персоналом та економіка праці» Марія Тарасова – володарка численних спортивних перемог

29.10.2021 13:56 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет спорт перемога конкур

На економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) створені всі умови для розвитку студентів, які вдало поєднують навчання та професійний спорт. Студентка 2 курсу економічного факультету освітньо-професійної програми «Управління персоналом та економіка праці» Марія Тарасова активно займається кінним спортом,  зокрема одним із його видів – конкуром. Це – подолання перешкод, складених у маршрут із 8-16 бар'єрів.

Марія пригадує, що початок цієї важливої для неї діяльності було покладено на маленькій стайні прокатного типу в рідному краї дівчини. Там були перші маленькі успіхи та серйозні падіння. На повноліття дівчина прийняла рішення знайти спортивного партнера і перейти до професійного тренера для подальшого зростання. На сьогодні Марія виступає в парі з її конем Еквідою під тренерським керівництвом олімпійського чемпіона Віктора Погановського. До кожного коня потрібний свій певний підхід. Для того, щоб заслужити право бути вершником, недостатньо одного батога та частування, необхідно навчитися розуміти і не боятися тварину, тільки тоді вона довірить керувати собою. Важливий зв'язок і між наставником та вихованцем, який виникає через тривалу та завзяту спільну працю.

За цей змагальний сезон Марія Тарасова встигла відвідати 8 турнірів у різних кінних клубах України та здобути 8 перших місць, 2 других місця та 3 – третіх. Хоча змагальний сезон 2021 року не закінчився, Марія вже думає про подальші дії в турнірному сезоні 2022 року. У її планах – поборотися за першість на Чемпіонаті України, брати участь у змаганнях із великою кількістю спортивних партнерів та перемагати.

Представники економічного факультету бажають Марії подальших успіхів і перемог.

Валентина Гельман,

доцентка кафедри управління персоналом і маркетингу

економічного факультету