Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Старшокласникам Вільнянської гімназії «Світоч» розповіли про перспективи навчання на факультеті іноземної філології

24.11.2021 15:16 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Провідні викладачі кафедри романської філології та перекладу факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) не припиняють профорієнтаційну діяльність навіть в жорстких умовах карантину в загальноосвітніх закладах Запорізької області.

Так, 15 листопада 2021 представники кафедри відвідали Вільнянську гімназію «Світоч» (м. Вільнянськ, Вільнянської районної ради Запорізької області). Відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри к.ф.н., доц. Євгенія Стуліна керувала презентацією кафедри та відповіла на питання учнів 10-11-х класів.

Під час зустрічі старшокласники дізналися про умови вступу у 2022 році до Запорізького національного університету, необхідні сертифікати, можливість підготуватися до вдалого складання ЗНО, зокрема за допомогою безкоштовних тренінгів, які щорічно відбуваються на базі університет і дозволяють абітурієнтам оцінити рівень їхніх знань та запобігти стресу пі час іспитів.

Крім того, старшокласникам розповіли про особливості навчання на факультеті іноземної філології, можливості спілкуватися з носіями мов, брати участь у різноманітних конкурсах, розвивати свої здібності й займатися самоосвітою, жити цікавим і насиченим студентським життям тощо. Також вони дізналися про професійні компетентності, які набудуть під час навчання у виші, можливості працевлаштування після завершення навчання тощо.

Викладачі подякували всім, хто вияви інтерес до зустрічі з представниками ЗНУ. Своєю чергою, майбутні вступники подякували науково-педагогічним працівникам університету за корисну й цікаву інформацію.