Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-інформаційники ЗНУ підвищили свою цифрову та фінансову грамотність

Студенти-інформаційники ЗНУ підвищили свою цифрову та фінансову грамотність

Організація зустрічей із фахівцями-практиками є сталою традицією на кафедрі соціальних комунікацій та інформаційної діяльності факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Цього разу студентки-другокурсниці спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» мали цікаву бесіду з фахівчинею з ведення ФОП Мариною Подгородецькою на тему «Організаційні та документаційні засади створення ФОП».

Зустріч ініційована доценткою Тетяною Іванюхою в межах дисципліни «Аналітико-синтетичне опрацювання документної інформації» та допомогла в опануванні навчального предмету  «Інформаційна діяльність у бізнесі» (викладачка – доцентка Анна Баранецька). Студентки дізналися, який алгоритм створення ФОП через електронний портал «Дія», на які аспекти варто звернути увагу підприємцю-початківцю, як створити електронний ключ через банківський рахунок не виходячи з дому й безкоштовно та багато іншого.

Найбільше зацікавлення в молоді викликали питання фінансової грамотності, пенсійного забезпечення, сучасної системи оподаткування, напрямків працевлаштування студентів тощо. Зустріч пройшла у доброзичливій, довірливій атмосфері й учасниці висловили сподівання на подальшу співпрацю.

Кафедра соціальних комунікацій

та інформаційної діяльності