Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ започаткували спортивний челендж

26.11.2021 10:24 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій спорт онлайн-челендж

За ініціативи викладачів фізичного виховання Марини Шевчук та Єлизавети Лисенко у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває низка важливих заходів, покликаних підвищити мотивацію студентів до занять фізичними вправами в умовах карантину. Головна вимога до участі – бажання.

До речі, слово «челендж» перекладається як виклик самому собі, подолання труднощів, нові досягнення. Значна частка студентів і викладачів коледжу вже зробили виклик самому собі та долучилися до челенджу. Представники коледжу сподіваються на активність студентів і чекають на їхні досягнення:

Подробиці та умови челенджу – за лінком:

Захід триває онлайн, тож кожен охочий може до нього долучитися у зручний для себе час