Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Здобувачі вищої освіти факультету соціології та управління ЗНУ опановують креативні компетенції

26.11.2021 13:27 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління конкурс перемога поздоровлення

Представники факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітають студентку 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Ярославну Бубнову, яка виборола 3 місце в міському конкурсі «Калейдоскоп емоцій» у номінація «Поезія».

Це творче змагання традиційно організовував Департамент спорту, сім'ї та молоді Запорізької області. Викладачі та студенти ФСУ зазначають, що «соціальна робота – це не тільки допомога ближньому, але й гармонійний погляд на світ». Вони впевнені, що цей погляд на життя Ярославна обов’язково втілить у своїй професійній діяльності, та бажають їй подальших успіхів і перемог.