Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ІННІ ЗНУ зібрали науковців на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Теоретичні та практичні засади розвитку економіки, обліку, фінансів, менеджменту та права»

29.11.2021 15:49 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут ім Ю Потебні наукова діяльність онлайн-конференція

Днями на базі інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в режимі онлайн відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні та практичні засади розвитку економіки, обліку, фінансів, менеджменту та права». У заході взяли участь науковці, представники бізнесу, держслужбовці та здобувачі вищої освіти.

Серед його організаторів – кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ та Міністерство освіти і науки України, а також Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Університет митної справи та фінансів (м. Дніпро), Полтавський державний аграрний університет, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, Міністерство внутрішніх справ України та Запорізький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, а також – представники провідних закладів вищої освіти Білорусі, які плідно співпрацюють із інженерний навчально-науковим інститутом ім. Ю. Потебні.

Під час пленарного засідання усіх учасників привітали представники ЗНУ: проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць і завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ІННІ ЗНУ Тетяна Меліхова. Усі вони відзначили важливість таких наукових міжнародних заходів, які мають яскраво виражене прикладне значення. Ця конференція – важлива подіяв житті наукової спільноти, у якій традиційно беруть участь експерти з різних галузей знань, що дуже важливо для науковців – представників різних вишів. Водночас, як зазначила заступниця директора Запорізького науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України Наталія Корнеєва, такі конференції для фахівців-практиків дуже важливі, бо дозволяють зазирнути за обрій практичної площини, ознайомитися з науковими напрацюваннями й визначитись із напрямками руху вперед.

Також під час пленарного засідання пролунали привітання від представників закладів вищої освіти з України та Білорусі, з якими плідно співпрацює інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні. Також учасники пленарного засідання заслухали й обговорили доповіді провідних вчених, які стосувалися різних аспектів теми конференції. Далі робота конференції тривала за такими секційними напрямками: «Сучасний розвиток економіки, організації та управління підприємствами», «Практичні засади розвитку менеджменту», «Теоретичні та практичні засади розвитку бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту», «Математичні методи, моделі та інформаційні технології в сучасній економіці», «Сучасні напрямки розвитку інженерії, науки та техніки», «Сучасні напрямки розвитку банківської справи. Гроші, фінанси і кредит», «Напрямки оптимізації податкової системи. Бюджетна система», «Правознавство» та «Сучасна експертиза: економічна, юридична, будівельна, технічна».

Усі присутні на онлайн-заході відзначили його актуальність і корисність. Вони подякували організаторам і висловили сподівання на подальшу взаємовигідну співпрацю.