Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ГАВРИЛЕНКО Борис Борисович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ГАВРИЛЕНКО Борис Борисович

(24.02.1938, м. Запоріжжя) – доктор фармацевтичних наук (1988), професор (1989). У 1964 закінчив Запорізький фармацевтичний ін-т зі спеціальності «Фармацевтична хімія». З 1964 – асистент, старший викладач, доцент, зав. кафедри хімії та екології, з 1989 – професор кафедри хімії та екології Запорізького машинобудівного ін-ту ім. В.Чубаря. Сфера наукових досліджень – синтез і активність біологічно активних речовин. Автор понад 70 наукових праць, шести монографій, навчальних посібників «Соціальна екологія» (2001), «Концепция современного естествознания» (2002), «Економіко-правові важелі раціонального природокористування» (2004).

Є.І.Івахненко.