Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років

На біологічному факультеті вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років

02.12.2021 13:52 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет патріотичне виховання День пам’яті жертв Голодоморів

Двадцять сьомого листопада на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в онлайн-режимі відбувся захід із патріотичного виховання. Викладачі та студенти зібралися разом онлайн у День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років, аби вшанувати пам'ять трагічно загиблих у ті страшні роки.

До заходу приєдналися науково-педагогічні працівники: декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, заступниця декана з виховної роботи Вікторія Яранцева та доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів Ірина Полякова. Серед організаторів – аспірантка кафедри генетики та рослинних ресурсів Аліна Бережна та Галина Скляренко, а також – студентки Діана Маленко, Ганна Польнік і Софія Кульбачна, яких за патріотизм і активну громадську позицію та за проведення заходу нагородили грамотами.

Учасники вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років хвилиною мовчання. Ведучі нагадали присутнім про трагічні сторінки вітчизняної історії. Також присутніх вразили й розчулили проникливі вокальні номери від талановитих студенток біологічного факультету.

Ведучі й актори Ольга Вдовкіна, Анастасія Романчук, Елла Жемчугова, вокалістки Тетяна Рябченко й Олександра Чепуркіна, а також відповідальні за відео та звук Анастасія Степановна й Аліна Бойко за участь у заході нагороджені подяками.