Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам Запорізького фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ розповіли про вступ до ЗНУ

13.12.2021 15:26 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій профорієнтаційна діяльність співпраця з коледжами

Минулого тижня відбулася зустріч начальниці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Галини Микитів, працівниці відділу Анни Яцків та доцентки кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Олени Конох із випускниками Запорізького фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ.

Галина Микитів ознайомила присутніх з особливостями вступу-2022 та зазначила, що більшість випускників Запорізького фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ здобувають вищу освіту в Запорізькому національному університеті, адже навчання у виші надає широкі можливості для студентства. Однією з таких можливостей є навчання за індивідуальним графіком, який дозволяє здобувачам освіти одночасно працювати та навчатись за допомогою системи електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ. Особливу увагу Галина Володимирівна звернула на сертифікати ЗНО, які потрібні для вступу на старші курси; перехресний вступ; можливість одночасного навчання на двох факультетах; поквартальну або помісячну оплату за навчання; повернення податковою інспекцією до 18% коштів, витрачених на навчання; відстрочку від призову до лав збройних сил юнакам, котрі навчаються за денною формою здобуття освіти; підтримку соціальних категорій; перспективи вивчення іноземних мов тощо. Корисною була й інформація щодо пільг, які передбачені Умовами прийому, та якими можуть скористатись майбутні вступники.

Доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Олена Конох розповіла випускникам коледжу про умови прийому на факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму, складання академічної різниці, особливості освітнього процесу, проходження практики, зокрема за кордоном.

Наприкінці зустрічі гості відповіли на питання випускників коледжу, побажали їм успішного завершення навчання в коледжі, отримання ступеня молодшого спеціаліста та висловили сподівання на зустріч із ними вже як зі студентами ЗНУ.

Представники ЗНУ вдячні директору коледжу Олександру Олійнику та методистці Лесі Король за організацію зустрічі та плідну співпрацю.

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування