Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: випускниця бакалаврату економічного факультету, магістерка, фахівчиня відділу кадрів ПАТ «Запоріжсталь» Вікторія Місюра

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: випускниця бакалаврату економічного факультету, магістерка, фахівчиня відділу кадрів ПАТ «Запоріжсталь» Вікторія Місюра

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: випускниця бакалаврату економічного факультету, магістерка, фахівчиня відділу кадрів ПАТ «Запоріжсталь» Вікторія Місюра
06.09.2021 11:32 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті триває профорієнтаційний проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)». Сьогодні у його рамках пропонуємо вам інтерв’ю з випускницею бакалаврату та студенткою магістратури економічного факультету, спеціальність – 051 «Економіка освітньої програми Управління персоналом та економіка праці» Вікторією Місюрою.

- Вікторіє, будь ласка, дайте відповідь на питання: чому ви обрали саме економічний факультет в ЗНУ, а не заклад вищої освіти в іншому місті, наприклад, у Києві, Харкові, Дніпрі тощо?

- Дійсно, я розглядала можливість навчання в іншому місті, проте я вважаю: якщо в тебе є бажання навчатися, то не має значення, в якому університеті ти будеш студентом. Можна поїхати до «мега-крутого» міста, до мега-дорогого університету закордон та бити там байдики або спати на лекціях, бути пасивним на практичних заняттях або взагалі не робити домашнє завдання, і, як наслідок, ви не отримаєте ніяких знань.

І звісно, все, що не робиться, – до найкращого. На цей момент усе складається так, як я і хотіла.

- Чи знадобилися Вам уже знання, які Ви отримали під час навчання на бакалавраті в ЗНУ?

- Зараз я починаю свою кар'єру на «Запоріжсталі» у відділі кадрів, куди я потрапила завдяки стейкґолдеру освітньої програми «Управління персоналом і економіка праці», начальнику управління підбором, комплектування та розвитку ПАТ «Запоріжсталь» Койпишу С. В. На одному з розширених засідань кафедри управління персоналом і маркетингу, куди він був запрошений, Койпиш С. В. запропонував мені пройти співбесіду в їхньому відділі, я із задоволенням це зробила та успішно її пройшла. І зараз я впевнено можу сказати, що на 100% знання, отримані в університеті, знадобилися і вважаю, що вони знадобляться й надалі. Дуже приємно, коли тобі керівник дає завдання розібратись у якомусь питанні, а ти без підготовки знаєш на нього відповідь, а з теоретичною базою знань швидше можеш зробити практичне завдання.

- Яким Ви бачите своє майбутнє?

- Насамперед, це – щасливе та здорове життя. Як далі буде просуватися моя кар'єра, я ще не знаю, адже мої плани можуть змінити несподівані пропозиції, які будуть для мене цікаві. Загалом я дуже творча людина, паралельно з роботою я займаюсь графічним дизайном, роблю різний декор для дому, свят та дуже люблю спілкування з людьми. Якщо об'єднати мої вміння управлінця, економіста, творчість і комунікабельність, то виходить робота, до якої я завжди прагнула, а саме – організатор різних свят: день народжень, весіль, бізнес-зустрічей, форумів тощо.

-Якщо у Вас так багато вмінь і навичок і Ви вже працюєте, то навіщо було вступати до магістратури?

- На мою думку, якщо є така можливість, то треба обов’язково цим користуватися, бо це – додаткові знання, які не будуть зайвими, це – можливість отримати цінний досвід, адже зараз на магістратуру приходять студенти і з інших спеціальностей, які діляться своїми набутими знаннями та досвідом.

- Що б Ви порадили майбутнім абітурієнтам-студентам?

- По-перше, цінуйте свій час, це – те, що вже не можна повернути. Робіть усе вчасно, шукайте можливості пройти онлайн-тренінги різних круч-тренерів, беріть участь у кейс-чемпіонатах. Будуйте добрі стосунки з викладачами та  не хвилюйтеся, якщо чогось не знаєте, не соромтеся ставити питання, бо на них завжди будуть відповіді. Беріть від навчання максимум, та все буде гаразд!

 

Схожі новини