Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті 17 грудня запрошують абітурієнтів завітати на День відкритих дверей в режимі онлайн

17.12.2021 09:17 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Сімнадцятого грудня представники історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошують всіх охочих завітати на День відкритих дверей в режимі онлайн. Під час Zoom-конференції майбутні вступники та їхні батьки матимуть змогу поспілкуватися з деканом факультету, професором Володимиром Мільчевим, гарантами освітніх програм та головою студради історичного факультету.

Під час онлайн-конференції відбудеться презентація освітніх програм спеціальностей історичного факультету, таких як:

- 032 «Історія та археологія», освітні програми: «Історія», «Історія та політика», «Діджитал-історія»;

- 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», освітні програми: «Міжнародні відносини», «Країнознавство»;

- 014 «Середня освіта», освітня програма: «Середня освіта (Історія)».

Вступники дізнаються про начальні курси, практики та перспективи працевлаштування випускників кожної з цих освітніх програм.

Майбутніх абітурієнтів також проінформують про порядок вступу на історичний факультет ЗНУ, умови та цікавинки навчання на факультеті.

Захід проходитиме на платформі Zoom-конференції.

Ідентифікатор: 751 569 5670

Пароль 20202020

Представники ЗНУ чекають на всіх, хто прагне більше дізнатися до умови вступу й особливості та переваги навчання на історичному факультеті.