Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Здобувачі освіти й викладачі факультету СПП – активні учасники Міжнародної конференції «Освітні інновації: філософія, психологія, педагогіка»

Здобувачі освіти й викладачі факультету СПП – активні учасники Міжнародної конференції «Освітні інновації: філософія, психологія, педагогіка»

Здобувачі освіти й викладачі факультету СПП – активні учасники Міжнародної конференції «Освітні інновації: філософія, психологія, педагогіка»
16.12.2021 10:00 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології наукова діяльність конференція співпраця із закладами вищої освіти

Минулого тижня представники кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) традиційно долучилися до Міжнародної науково-практичної конференції «Освітні інновації: філософія, психологія, педагогіка». Цей захід організували й провели стейкґолдери та партнери на базі кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Цього року важливий науковий захід проходив в онлайн-режимі на платформі Zoom.

На початку засідання до його учасників із привітальним словом звернулася завідувачка кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ, професорка Лариса Сущенко. Вона наголосила на важливості теми конференції, відзначивши, що це чудова нагода для професіоналів-практиків, експертів галузі і науковців із різних закладів освіти, різних країн, не тільки обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями, а й ознайомитися із сучасними вітчизняними і зарубіжними концепціями ефективної модернізації системи освіти, що виведуть її на найвищий європейський рівень.

Під час пленарного засідання пролунала доповідь викладачки кафедри, кандидатки педагогічних наук Сніжани Сиваш, яка у своїй доповіді презентувала результати дослідження з проблеми попередження та профілактики синдрому «професійного вигорання» в педагогічних працівників. Здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів ОП «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» й третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (ступеня доктора філософії) долучилися до обговорення в межах секційних засідань, майстер-класів із результатами власних досліджень.

Обговорення всіма учасниками конференції відбулося за такими актуальними напрямами, як: інновації у вищій освіті (стратегії та технології); організаційно-педагогічне забезпечення інноваційного розвитку освіти дорослих в Україні та в світі; інформаційно-комунікаційні технології в освіті; управління освітою в сучасному світі та інноваційний розвиток суспільства й розвиток особистісно-професійної компетентності в умовах післядипломної освіти.

Учасники конференції від Запорізького національного університету щиро подякували всім стейкґолдерам і висловили сподівання на подальшу співпрацю та розвиток пріоритетних ідей в організації освітнього процесу в закладах освіти будь-якого типу.

 

Схожі новини