Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, фахівчиня по роботі з клієнтами Карина Замешайлова

17.12.2021 11:05 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв'ю з випускницею бакалаврату 2021 року та студенткою магістратури економічного факультету, спеціальності 051 «Економіка освітньої програми Управління персоналом та економіка праці» Карини Замешайлової.

- Розкажіть, будь ласка, пані Карино, чому для здобуття вищої освіти Ви обрали свого часу саме ЗНУ? У якому році закінчили навчання?

- Після закінчення 11 класу я дуже довго думала, в якій університет мені вступати, але єдине, що точно знала: я дуже хочу навчатися саме там, де спеціальність пов’язана з управлінням і з кадрами. Поспілкувалася з татом, він мені порадив саме Запорізький національний університет, який він на той час уже закінчував, і я вирішила прислухатися до поради батька та вступити саме до цього ЗВО. Так у 2016 році почалося моє університетське життя. На той час це був структурний підрозділ ЗНУ, який знаходився в Кривому Розі (Криворізький факультет Запорізького національного університету).

Провчившись в Запорізькому національному університеті п’ять років, я отримала дуже багато різних спогадів про яскраві незабутні моменти свого життя. У червні 2021 року я отримала диплом бакалавра зі спеціальності «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом і економіка праці» й на цьому вирішила не зупинятися, тому я успішно склала ЗНО з іноземної мови (англійської) і вступила до магістратури на цю ж спеціальність.

- Карино, скажіть, будь ласка, що для Вас було найважчим упродовж навчання?

- Оскільки я навчалася на заочній формі здобуття освіти, то, найперше, для мене було важким – це знайти спільну мову з однокурсниками, тому що в моїй групі були студенти різних вікових категорій, але з часом усі потоваришували та стали однією великою згуртованою командою.

- Як складалися стосунки з викладачами?

- Із усіма викладачами спільну мову я та всі мої однокурсники знайшли майже одразу. Усі викладачі, особливо Алла Череп й Ірина Дашко, допомагали нам своїми порадами й завжди у всьому підтримували. Навіть були такі моменти, коли опускалися руки, а вони завжди були рядом і в нас вірили, особлива Ірина Дашко, наш куратор.

- Чи знадобилися Вам знання, які Ви отримали в університеті?

- На 100% можу сказати, що так, тому що дуже багато знань знадобилися мені у моїй роботі. Я дуже вдячна самому університету та викладачам, які багато в мене вклали. Я вважаю, що їхня праця, їхній індивідуальний підхід до кожного студента – це безцінно та заслуговує на повагу.

- Карино, які найцікавіші моменти були протягом навчання?

- Коли я навчалася в університеті, то Ірина Дашко запропонувала взяти участь у І Фестивалі гумору «Без кордонів» на кубок генерального директора ПРАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» м. Кривий Ріг Дмитра Шевчика. Тоді гумор об'єднав на сцені майбутніх економістів, поліцейських, електриків, автомеханіків і машиністів. Серед них була й команда економістів «Лайфхак» від Криворізького факультету Запорізького національного університету: ми зібрали команду зі студентів різних спеціальностей і почали захищати честь Криворізького факультету ЗНУ. Оскільки ми були заочниками, нам усе було в 4 рази складніше, тому що ми вчилися, працювали й потрібно було ще виділити додатково час на репетиції, а у деяких були й ще діти та сім’я. І після чотирьох місяців старанної роботи наша команда займає призове перше місце. Більше подробиць – за лінком:

Конкуренція була дуже велика, тому що в м. Кривий Ріг дуже багато різних освітніх закладів. Після цієї нелегкої перемоги в нашому місті заговорили про ЗНУ як про чудовий, сильний і перспективний університет. І після всієї цієї чудової історії, наша подорож «у країні гумору» не закінчується: ми зважуємося на наступний сезон брати участь у конкурсі. Увесь цей час наша команда живе в щільному графіку, але «стиснувши всю волю в кулак», вишукуючи будь-які секунди вільного часу, ми збираємось на чергові репетиції. Переживаючи дуже багато різних ситуацій – сміх, сльози паніку, істерики, – ми все одно йшли вперед незважаючи ні на що. І в результаті займаємо призове місце, але вже третє. Подробиці – тут:

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=45239&lang=ukr&news_code=studenti-krivorizkogo-fakultetu-znu-posili-3-mistse-u------festivali-gumoru---bez-kordoniv-- .

-  На якій посаді Ви зараз працюєте?

- Наразі я працюю фахівчинею по роботі з клієнтами. Оскільки мені подобається робота з людьми, то планую свою кар’єру будувати у цьому напрямку, і саме тому я вирішила не зупинятися в навчанні та поступати до магістратури, бо є навіть така життєва приказка: «що посієш, то і пожнеш».

- Що Ви  можете побажати новачкам економічного факультету?

-Хочу сказати одне: найголовніше у всіх починаннях – це зрозуміти, чим саме ти хочеш займатися. Після того, як ви відповіли самі собі на це питання, то можна йти до своєї заповітної мрії та лише в такому разі у вас усе вийде. А такий чудовий університет, як ЗНУ, допоможе вам їх здійснити. Вірте в себе!