Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету запросили здобувачів освіти ліцею «Захисник» вступати до ЗНУ

17.12.2021 13:09 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами Ліцей Захисник

Представники юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) завітали до ліцеїстів Комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат із посиленою військово-фізичною підготовкою “Захисник”» Запорізької обласної ради.

Завідувачка кафедрою кримінального права та правосуддя Юлія Пирожкова розповіла ліцеїстам про переваги навчання на юридичному факультеті, можливості працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання. Також вона звернула увагу присутніх на особливості зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у 2022 році.

Як студенти юридичного факультету ЗНУ проводять час поза навчанням, розповів доцент кафедри кримінального права та правосуддя Олександр Мельковський. В університеті створені всі умови для інтелектуального та фізичного розвитку. Так, серед його представників багато тих, хто паралельно із здобуттям вищої освіти будує успішну спортивну кар’єру, перемагає на чемпіонатах України та світу.

Доцент кафедри кримінального права та правосуддя Михайло Ларкін зазначив, що багато студентів плідно займаються наукою. Крім того, він розповів учасникам зустрічі про освітній процес на юридичному факультеті, його практичний складник та спеціалізовані предмети та форми підсумкового контролю.

На заході були присутні студентки 2 курсу юридичного факультету ЗНУ Аліна Пирожкова й Олександра Сосницька. Вони поділились враженнями від навчання, зазначивши, що студенти юридичного факультету в майбутньому мають широкий спектр вибору робочого місця після завершення навчання.

Начальник ліцею полковник Руслан Кулька та заступник начальника ліцею з навчальної роботи полковник Владислав Хобот відзначили, що основним завданням ліцею є надання вихованцям освітніх послуг, забезпечення опанування ними необхідних знань та навичок у військовій, правовій та фізичній підготовці. А також – формування в них високих моральних і вольових якостей, дисциплінованості зробити вибір на користь професії офіцера Збройних сил України. Представники факультету запросили ліцеїстів на навчання. Крім того, обговорили перспективи співпраці ліцею «Захисник» та юридичного факультету ЗНУ при підготовці здобувачів освіти спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність».