Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі управління персоналом і маркетингу економічного факультету магістри успішно захистили кваліфікаційні роботи

Днями на кафедрі управління персоналом і маркетингу економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися захисти кваліфікаційних робіт магістрів денної та заочної форми навчання за спеціальностями «Маркетинг» та «Управління персоналом і економіка праці».

На засідання екзаменаційної комісії були присутні представники бізнесу, голови ДЕК: Ірина Нагаєць, директорка ТД «Меблі Сова», та Олег Шпиковський, начальник відділу кадрів ПАТ «Запоріжсталь», які розпочали захід вступним словом та побажали студентам успішного захисту.

Представники комісії зауважила, що майбутні магістри обрали надзвичайно актуальні теми. Кожна робота має вагому наукову новизну та практичне значення одержаних результатів, зокрема в дослідженнях студенти пропонували методи підвищення ефективності діяльності персоналу, проєктування системи формування трудової кар’єри та навчання персоналу, формування системи адаптації персоналу, стратегію підвищення конкурентоспроможності, стратегію інтернет-маркетингу, методи збільшення обсягу збуту та стимулювання збуту.

Для дослідження магістранти обрали такі підприємства і організації: ГУ Національна поліція в Запорізькій області, ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Мотор Січ», АТ «Ощадбанк», ВП «Хмельницька АЕС». Варто зазначити, що деякі роботи отримали рецензію від підприємств та організацій, в яких зазначалося, що кваліфікаційна робота магістра дійсно має наукову новизну, котру можу використовувати в діяльності підприємства (банку) для удосконалення її діяльності.

Позитивним є те, що більшість випускників уже працевлаштовані та працюють за спеціальністю на таких підприємствах як ПАТ «Запоріжсталь», АТ «Ощадбанк», ТОВ «ДС Ектронікс», ТОВ «Інтерфлон Україна», ТОВ «Fit House» та інші. А для ще непрацевлаштованих студентів на захист були запрошені гості: представник ТОВ «Сільпо-Фуд» та представник Державної казначейської служби України ГУ у Запорізькій області, які вбачають ефективне джерело покриття потреб у персоналі саме в економічному факультеті ЗНУ. Гості зазначили, що на сьогодні існує низка провідних вакансій, на які вони з радістю запрошують магістрів кафедри управління персоналом і маркетингу, це, в першу чергу, свідчить про те, що наші випускники затребувані на ринку праці та обрали провідні спеціальності.

Магістри кафедри управління персоналом і маркетингу успішно захистили кваліфікаційні роботи. Представники кафедри вітають випускників, бажають їм успіху в подальшому працевлаштуванні, реалізації себе в здобутій професії, кар’єрного зростання та продуктивної праці.

Вікторія Малтиз,

доцентка кафедри управління персоналом і маркетингу