Запорізького національного університету

Відділ міжнародних зв’язків / Всі новини сайта «Відділ міжнародних зв’язків» / Міжнародний відділ Університету Фоджа пропонує стипендію на міжнародне стажування!

18.12.2021 13:46:00

Кому: студентам останнього курсу магістратури та аспірантам усіх спеціальностей окрім медичних та сільськогосподарських (ПРІОРИТЕТ надається студентам зі знанням ІТАЛІЙСЬКОЇ мови).

Назва стипендії: Співробітник міжнародної мобільності (вхідна/вихідна)

Місце проведення: Міжнародний відділ Університету Фоджа

Старт: 15 січня 2022

Тривалість: 6 місяців 15 днів

Стипендія: 850 євро/міс + 275 євро на транспортні витрати

Вимоги:

Ступінь бакалавра

Навички роботи в MS Office (Excel, Word,PowerPoint), а також з e-mail and Інтернетом.

Можливість будувати міжнародні мережі та відносини

Володіти італійською та англійською мовою для комунікації із широким колом людей

Досвід роботи із спеціальними системами, такими як Контроль та забезпечення якості

Розуміння та чутливість до неіталійських культур

ДЕДЛАЙН: 31 грудня 2022

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проєкту, доктора філологічних наук, доцента Тупахіної Олени Володимирівни (tupakhina@gmail.com).