Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні фахівців із публічного управління ЗНУ – серед переможців кейс-чемпіонаті «SkillsUp: 5 кейсів від громад України»

21.12.2021 09:24 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління студентська наука кейс-чемпіонат перемога

Завершення 2021 року проходить для факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) доволі плідно. Підтвердження цього – перемога студентів 2 курсу спеціальності «публічне управління» та «управління» Ангеліни Бенди, Дар’ї Кишки, Катерини Науменко й Олександра Голода в кейс-чемпіонаті «SkillsUp: 5 кейсів від громад України».

Ми запитали наших переможців про їхні враження від участі в кейс-чемпіонаті. Ось що вони повідомили:

Ангеліна Бенда: «Цей кейс-чемпіонат став для нас гарною можливістю презентувати свої ідеї, показати свою кмітливість, креатив і вміння працювати в команді. Неймовірно приємно, що наші старання високо оцінили й тепер з'явилося ще більше натхнення допомагати своїй країні. Надзвичайно вражає те, що наша розробка принесе користь тисячам людей».

Дар‘я Кишка: «Участь у кейс-чемпіонаті надала мені змогу втілити в реальність ідеї та відчути справжній дух команди й зрозуміти, якою вона може бути злагодженою. Також я відкрила в собі нові особисті якості й збагнула, як ними керувати. Тому я задоволена нашою роботу і вдячна своїй команді».

Катерина Науменко: «Побачивши оголошення про кейс-чемпіонат, я ще не зовсім розуміла, що це і як воно працює. Але коли вже зареєструвалась, збагнула, що найцікавіше – попереду. Це – колосальний досвід, який примножив знання, розвинув нові здібності та показав, як потрібно працювати в колективі, щоб результат був на вищому рівні. Вдячна своїй команді за те, що кожен підійшов до справи відповідально та професійно. Впевнена, що це – не остання наша перемога!».

Олександр Голод: «Кейс-чемпіонати – це дуже цікавий досвід, що дозволяє тобі, як управлінцю та лідеру, продемонструвати власні скіли. Це – умовний простір, де обмеження реального життя можна відсунути на задній план та вільно відчувати себе у пошуку рішення. При цьому ти не переживаєш, а чи правильно то буде, ти, перш за все, міркуєш у рамках ефективності вирішення квестів».

Викладачі та студенти факультету соціології та управління привітали  переможців, пишаються ними й бажають їм подальших успіхів в усіх починаннях!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

golod.pdf

kishka.pdf