Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі інженерного навчально-наукового інституту імені Ю.М. Потебні зустрілися зі старшокласниками запорізької загальноосвітньої школи № 100

21.12.2021 14:28 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Шістнадцятого грудня представники інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) з профорієнтаційною метою відвідали загальноосвітню школу № 100 м. Запоріжжя Дніпровського району. Вони зустрілися із старшокласниками цього загальноосвітнього закладу середньої освіти та запросили їх вступати на навчання до ЗНУ, зокрема до інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні.

Під час зустрічі представники ІННІ – заступник директора з профорієнтаційної роботи Румянцев В.Р., завідувач кафедри електротехніки та енергоефективності Коваленко В.Л., доцент кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Феофанов Л.К., старший викладач кафедри металургії Лічконенко Н.В., доцент кафедри промислового та цивільного будівництва Полтавець М.О. – надали майбутнім абітурієнтам корисну інформацію про переваги інженерних спеціальностей у сучасному світі та про перспективи вдалого кар’єрного зростання.

Присутні на зустрічі учні 11-«А» та 11-«Б» класів з цікавістю прослухали інформацію про можливість навчання на підготовчих курсах ЗНУ і умови вступу до цього закладу вищої освіти у 2022 р. Крім того, їм розповіли про особливості навчання на різних спеціальностях ІННІ, матеріально-технічну базу вишу, бази проходження практики, студентське життя в інституті тощо.

Наприкінці заходу майбутні вступники мали змогу оставити актуальні для них запитання та отримати вичерпні відповіді.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: