Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри політології організували PhD-колоквіум за участю викладачів і здобувачів третього рівня вищої освіти ОНП 052 «Політологія»

На базі кафедри політології факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся PhD-колоквіум, присвячений обговоренню стану та перспектив публікаційної активності здобувачів третього рівня вищої освіти ОНП «052 Політологія».

До участі у заході долучилися викладачі кафедри – проф. Є.Г. Цокур, проф. Л.С. Хорішко, проф. Н.В. Горло, доц. Н.В. Лепська – та здобувачі всіх років навчання О. Надобко, А. Лимонов, А. Міщенко, В. Шушлян, Ю. Яцина та А. Чупіс. Учасники заходу обговорили поточні питання навчання, проходження педагогічної практики та викладання на освітньо-науковій програмі.

Під час дискусії завідувач кафедри політології проф. Є. Г. Цокур та гарантка ОНП проф. Л.С. Хорішко окреслили перспективні напрямки розвитку та вдосконалення змісту освітньо-наукової програми.

Значну увагу також приділили аналізу стану публікаційної активності здобувачів, які презентували власні наукові здобутки.  Вони обговорили досвід та перспективи написання наукових публікацій у журналах, що входять до наукометричних баз Web of Science, Scopus.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: